gentaKanë një këngë të përbashkët e cila ka bërë që mes Gencit dhe Genta Ismailit të këtë më shumë kontakt.

Ata tashmë janë bashkë në koncertet që organizohet dhe në një të tillë kanë qenë edhe mbrëmë, shkruan lajmi.net

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, dyshja shihen pranë njëri-tjetrit madje Genta ishte në krahët e reperit.

Kjo nuk është hera e parë që ata shihen në këtë pozitë e kjo gjë një kohë ngriti zërat për një lidhje të mundshme mes tyre.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here