Ka mjaftuar një debat dhe këngëtarja Genta Ismajli, është rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni.

Sherri ka ndodhur në një koncert në Malishevë, një qytezë e vogël në Kosovë, ku këngëtarja ishte e ftuar të këndonte dhe performonte.

Dëshimtarë të shumtë në vendngjarje konfirmojnë për TH&TH se këngëtarja i ka bërtitur Dj-t të saj dhe ky i fundit ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Nuk e dimë se çfarë masash do të marr këngëtarja, por dëshmitarët thonë se skena që ata kanë parë nuk ka qenë fort e këndshme as për ta, as për vet këngëtaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here