Genta është një këngëtare shumë trendi, por edhe ai një këngëtar shumë popullor.

Genta Ismajli ka qenë pak ditë më parë e shoqëruar me Labinot Tahirin, natyrisht për të kënduar, por që nuk ka munguar edhe një përqafim i cili me siguri ka përfunduar në nje puthje.

Por me këtë veprim Genta nuk ka bërë asnjë djalë xheloz, pasi sipas saj ajo nuk është e lidhur. Por cfarë ka menduar nusja e Labit?. E megjithatë djaloshi shquhet shumë për tërheqje ndaj femrave, dhe ato sigurisht që duhet të jenë “Vip” si Genta.

1 Koment

  1. je shum e fort genta por nuk kam mendu qe je kaq seksi ose ndryshe kaq kurv qysh nuk te vjen marre e ke lan milotin e ktu pom cilles me labin labi esht nje njeri i ndershem nuk esht sikur ti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here