Që pas ndarjes me Milotin, mediat rozë janë përpjekur me çdo kusht t’i gjejnë një të dashur këngëtares bukuroshe, Genta Ismajli. Por vet ajo tregon se nuk ka gjetur ende një të dashur.

Nuk kam të dashur, jam singëll. Aktualisht po punoj me shumë përkushtim për këngë të reja.

Kënga e re “Shkune tune”, me Labinot Tahiri, është lançuar tashmë dhe aktualisht po punoj për klipin e ri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here