Pas bashkëpunimit të parë më këngëtarin turk Cuneyt Cakim, këngëtarja Genta Ismaili e ka në plan edhe një bashkëpunim të dytë me po të njëjtin këngëtar.

Ai është duke më pritur dhe në momentin që unë t’i përfundojë punët këtu në Kosovë, dhe projektet e radhës, do të shkojë atje.

Nuk mund të them diçka më konkrete, pasi që punët në Kosovë nuk shkojnë si duam ne. Nuk kemi mundësi të caktojmë data. Por e vërteta është se bashkëpunimi me turkun po pret për realizim”, ka thënë Genta për të përditshmen “Infopress”.

Për momentin këngëtarja është shumë e angazhuar, dhe sapo të jetë e lirë do ta realizojë këtë duet.

1 Koment

  1. ti moj genta me mire beje nje kenge me ndonje serb se sa me turk kur dihet fakti se me shume na ka sundue turku se sa serbi, a thua vall dikush e çmon vetem bukurine ndersa trurin boshhhhhh, ai apo ajo qe s’e njeh historine e kombit te vet zoti e vrafte, turpppppppp Gento Ysmayl

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here