genta-ismajli-0044Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të dal në treg së shpejti.

Ndërsa, ajo ka  publikuar edhe disa foto të saja që vijne nga salloni i bukurisë “Sellma & Kaci”, të cilët janë përkujdesur që ajo të dal sa më mirë gjatë xhirimeve të videos.

Nuk kanë munguar komentet e fansave të cilët e kanë cilësuar këngëtaren si “më e bukura”, “origjinale”, “hot”, “the best” etj. dhe ndoshta edhe me të drejte, pasi në këtë foto, këngëtarja duket shume sensuale dhe  rrezaton një bukuri të rrallë femërore.

Këngëtarja ka disa vite që ënde mban statusin “single”.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here