Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Genta Ismajli, kthehet në një imazh publicitar të një kompanie që merret me prodhimin e ujit.

Këngëtarja aktualisht është duke shijuar suksesin si këngëtare në diskoteka të ndryshme në diasporë, si dhe së shpejti do të publikojë klipin më të ri.

Më herët u përfol për një duet mes saj dhe motrës më të vogël, Manit, por Genta ende nuk ka konfirmuar asgjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here