Disa javë më parë, këngëtarja, Genta Ismajli, ka vendosur që të bëhet bjonde duke ndryshuar kështu flokët e saja nga të zeza në të bardha.

Menjëherë pas publikimit të fotografive Genta është kritikuar se, po tenton ta kopjoj Rita Ora-n, me stilin e flokëve.

Genta si duket po e pëlqen veten si një bionde por thënë të drejtën, një gjë të tillë duket se nuk po pëlqejnë disa nga fansat e saj, të cilët kanë kritkuar këngëtaren për këtë vendim.

Më poshtë po ua sjellim disa fotografi dhe vlerësoni dhe ju vetë nëse Gentës i shkon më shumë të jetë zeshkane apo bionde./indekonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here