Artistët gjithmonë duhet të jenë në trend me botën e modës.

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli, e cila pëlqehet nga publiku jo vetëm për muzikën dhe fizikun e saj, por edhe nga energjia që përcjell nëpërmes këngës, së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Genta, të cilën vazhdimisht jemi mësuar ta shohim si brune, ka ndërruar flokët në bionde, duke u shndërruar në biondinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here