Genta Ismajli tregon linjat e saja trupore...Genta Ismajli po që ka ndryshuar që kur u shfaq për herë të parë në skenën muzikore kosovare.Edhe trupi i saj ndryshoi, ndonëse jo për të keq.

Kur u paraqit, në fillim Genta dukej më e mbushur dhe linjat e saja dukeshin bombastike.E, sot ajo ka një trup më të hollë, por sërish shumë në formë.

Përveç klipeve, linjat e saja dallohen edhe në përditshmëri, në fotot që ajo i publikon nëpër rrjetet e saj sociale, transmeton Indeksonline.Në fotot e mëposhtme mund ta shihni Gentën me trupin e saj në formë.

Genta Ismajli tregon linjat e saja trupore...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here