Genta Ismajli është në perfundim të xhirimeve të klipit “E kam provuar” dhe ka postuar disa foto nga klipi ku shihet në një jaht me pozen e famshme të filmit “Titanic” ku Kate Winslet hap duart derisa mbrapa i rrinte i dashuri Leonardo Di Caprio.

Por, me një ndryshim këtu, te Genta i mungon dikush nga mbrapa në rolin e Leonardos. Në fakt, u bënë tri vite që Genta është ndare nga Miloti dhe ënde vertetë nuk ka gjetur “Leonardin” e vet të ri. /Albasnapz/

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here