genta1Genta Ismajli do publikojë një këngë të re këtë fundvit. Bëhet fjalë për një balade e cila titullohet “E kam provuar” një kompozim i Virusit me tekst të Arsim Bunjakut dhe që siç mesojme ka për të qënë nje ndër këngët më të dhimbshme të kënduara nga Genta. Për këtë këngë do të realizohet edhe një videoklip, por do ju duhet të prisni edhe ca, sepse xhirimet ënde nuk kanë filluar. Ndërkohë fansat e Gentës mund të dëgjojnë premierën e kësaj këngë në programin festiv “Në rrugë për 2013″ në Klan Kosova. Suksese Genta!

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here