Genta Ismajli ‘përleshet’ me një Rinoqeront Genta Ismajli njihet si njëra ndër këngëtaret më pa komplekse në skenën shqiptare. Bukuroshja së fundmi ka publikuar edhe një fotografi në të cilën shihet duke mbajtur bririn e Rinoqerontit, raporton Indeksonline.

Këngëtarja në këtë foto ka reflektuar si një femër e ‘egër’ duke në bërë të harrojmë vajzën e butë dhe të buzëqeshur që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here