Kengetarja atraktive Genta Ismajli ka qene e ftuar per te performuar ne koncertin e mbajtur ne Prishtine per ti thene Amerikes “Thanks’. Dhe artistja natyrisht se ka dashur te sjelle potencialin e saj ne skene qe e ben me se mire dhe nuk ka harruar edhe akrobacionet e saj, sic e shihni ne kete foto ekskluzive te realizuar nga fotografi i njohur shqiptar Kastriot Zhugolli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here