Genta Ismajli ndihet e lumturKëngëtarja Genta Ismajli është kthyer nga Amerika ku ka qëndruar për një kohë tek familja e saj atje.Mbrëmë ajo ka qenë pjesë e koncertit humanitar në Tetovë, për viktimat e Kumanovës.

Genta është beqare, por është e lumtur dhe e rrethuar me miq, që e bëjnë të ndihet e bekuar.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, me një mik të saj, sipër të cilës ka shkruar:”Të kesh miq të mirë në jetë është një bekim”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here