Genta Ismajli me të brendshmeNjë fotografi e publikuar në Instagram, e shfaq Genta Ismajlin mjaft atraktive.Këngëtarja ka të veshur një pallto nën të cilën ka të brendshme të zeza dhe duket shumë seksi.

Gjoksi i saj është në plan të parë, derisa duart janë të vendosura mbi pjesën intime të saj.

“Gjithçka e imja, ju dua”, janë fjalët që e shoqërojnë fotografinë.

Genta Ismajli me të brendshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here