Genta Ismajli ka realizuar përsëri një këngë në gjuhën angleze e cila titullohet “Idolize”. Sipas këngëtarës kjo “është fenomenale dhe mund të dëgjohet shumë shpejt edhe për dëgjuesin shqiptarë”.

Producenti i ri i këngëtarës është Boy Rekless dhe menaxheri i këngëtares pritet që të tregoj për krijmin e ri të saj.

Ndryshe, Genta është duke qëndruar në SHBA për realizimin e kësaj kënge, dhe mësohet se ajo është duke kaluar kohë edhe me familjen e saj.

Genta kishte realizuar edhe një këngë më parë të këtij stili, e cila ishte quajtur “Planet Me”, por megjithatë kënga nuk kishte pasur suksesin që kishte menduar këngëtarja dhe nuk ishte shitur sa duhet në iTune.

Kënga “Planet Me” ishte realizuar në bashkëpunim me producentet dhe muzikantën Kara DioGardi, e cila njihet për këngët që u ka punuar disa këngëtarëve amerikanë.

3 KOMENTET

  1. Genta me pelqen, eshte terheqese,e bukur,kercen mire ,ka talente per muzik,edhe per dans,,,,,ama!! per fat te keqe dua ta them qe biseda si e ben ajo sme pelqen ,ndoshta kta e ka pik te dobte sa i perket Genta ismailit.Duhet te jet me shume oratore.

    veq vazhdo llokum je

  2. je shum e mir shum te preferojj je njera nga kengetaret me te mira je e mrekullueshme edhe mo i ndegjo te tjeret qe te thojn fjal banale se ato xhelozojn te dua shum shum

  3. JE SI SHPIRT GENTA VEC VAZHDO MOS I HAP RRUGE ASKUJT
    E SA PER ORATORINE GENTA E KA STILIN ASHTU SE NESE AJO DESHIRON MUND T’IA KALOJE SHUME PREZANTUESEVE TE SHQIPERISE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here