Genta Ismajli me poza mjaft atraktive nga pishinaNjë fotografi e Genta Ismajlit e publikuar në rrjetet sociale e shfaq atë në një pozë mjaft atraktive.

Këngëtarja ka pozuar brenda një pishine taksa është e veshur vetëm me bikini.

Krijuesja e hitit “Squat Baby” është me trup në ujë, mirëpo gjoksi i saj është në plan të parë.

Nuk ndodh shpesh që ta shohim Gentën në poza të tilla duke ekspozuar me krenari fizikun e saj. Ndërkohë që fansat e kanë pëlqyer të admiruarën e tyre.

Theksojmë se në vitin e kaluar, këngëtarja iu kthye fuqishëm skenës muzikore. Bashkëpunimi me “Etnon” në këngën “Shake it” e riktheu fuqishëm Gentën në bërjen e hiteve.

Këngëtarja nga Gjilani vazhdoi suksesin duke sjellë në fund të tetorit këngën “Squat Baby” me MUMA-n, ku shfaqet jashtëzakonisht atraktive dhe suksesi ishte po ashtu i madh. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here