Me ne fund nje histori dashurie per Genta Ismajlin?! Eshte ky nje tjeter thashethem qe prej kohesh zien ne rrethet e gazetareve e miqve artiste te kengetares dhe futbollistit.

Gjithçka thuhet se ka nisur ne takimet e Aleances Kuq e Zi, ashtu si historia me miss-in, ku te dy emrat e perfolur, Genta dhe futbollisti me fame boterore Lorik Cana, bejne pjese. Te dy bashke kane qene gjithashtu pjese e himnit te kesaj Aleance.

Sipas zerave prane dy te lakuarve, gjate kohes qe Loriku eshte ne Kosove ata frekuentohen shpesh me njeri-tjetrin. Genta Ismajli qe pas ndarjes nga Miloti nuk ka pasur asnje histori dashurie te publikuar ne media, ndersa Loriku pas ndarjes nga Zana Krasniqi, lidhja e pare qe i eshte bere publiku ka pasur nje sere historish dashurie, mes te cilave permendim lidhjen me Adelina Tahirin, me modele, me nje pornostare si dhe me nje grua disa vjet me te madhe se ai./Shqiperia/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here