Genta Ismajli me lojë shpërblyese për fansat që dërgojnë videoKëngëtarja Genta Ismajli, ka gjetur edhe një metodë se si t’i bëjë për vete ndjekësit e saj dhe ta bëjë më të popullarizuar këngën e sapo publikuar “Kishe”.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka ftuar të gjithë fansat e saj që të realizojnë video me Dubsmash, ndërsa që videoja e cila merr me shumë like do të shpallet fituese e një tableti.

Genta Ismajli me lojë shpërblyese për fansat që dërgojnë video

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here