Genta Ismajli i nënshtrohet ‘tretmanit’ të Ludo LeeNëpër duart e tij kanë kaluar emrat më të njohur të Hollivudit. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, Paris Hilton, Eva Longoria, Madonna, Monica Belluci dhe super modelet si: Naomi Campbell, Miranda Kerr e Heidi Klum janë vetëm disa nga emrat e shoubizit botëror që ia kanë besuar shqiptarit, pamjen e tyre.

Ai zakonisht merret me flokët e tyre dhe rregullimin, i cili nga femrat e artit shihet perfekt.

Është stilisti i flokëve Ludovik Tunaj emri artistik i të cilit është Ludo Lee ai që së fundmi ka marr në duar ndryshimin e Genta Ismajlit, përcjell kolona.al.

Ai përmes Instagramit ka treguar se po bënë ndryshimin e Gentës, por se si do të duket më pastaj këngëtarja shqiptare, nuk ka treguar.

“Ajo ka ardhur me flokë të errëta dhe do të shkoj me… #prisni”, ka shkruar Lee në një foto të përbashkët me Gentën./Kolona.al

Statusi i plotë i Ludo Lee në Instagram:

[email protected] she comes with black hair and goes with……#staytuned”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here