Genta Ismajli ka pak ditë që ka ndryshuar statusin e saj në facebook nga beqare në e impenjuar.

Ndërsa “Zhurnal Plus” mëson se flitet për nëj histori dashurie në mës të këngëtares dhe Ledri Vulaj, anëtarit të grupit “Skillz”.

Nuk dihet ende sa është i vërtetë ky lajm, por nëse po, ajo do të fitojë përvec një dashurie dhe një publicitet më të madh që e kishte humbur në një nga kanalet televizive më të mëdha në Kosovë. Arseyja, posi Ledri është djali i një prej cifteve dominant të këtij kanali televiziv.

Genta pak ditë më parë ishte ne Neë York ku ka pasur disa koncerte së bashku me Noyzin, ndërsa në këtë kohë ka kënduar edhe në manifestimin që u bë nga aleanca “Kuq e Zi” në mes të metroplit botëror.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here