Përveçse e suksesshme në muzikë dhe në koncertet që i ka parreshtur, Genta Ismajli di të bëjë edhe gjëra të tjera në të përditshmen. Dhe një prej hobeve të saj është edhe të gatuajë.

Siç duket edhe nga foto, Genta është përpara sobës, e veshur shumë sport, me tuta dhe kapele në kokë, ndërkohë që përzien perimet që më pas do të përkthehen edhe në pjatën e preferuar për drekë.

Shumë e qeshur përpara aparatit Genta, foto që na ka mbërritur edhe në të ‘Bluetooth’ dhe që po ua përcjellim edhe ju.

Gjithsesi mbrëmjet e Gentës janë të gjitha të superokupuara me shumë zhvillime dhe koncerte, aq sa këngëtarja nuk ka kohë siç thotë ajo, as për të ngrënë ndonjëherë.  /Bluetooth/

2 KOMENTET

  1. nORMAL gENTA ASHT NE FMER SIQ PO SHIFET DHE DIHET E SUKSESHME PO ASHTU EDHE ASHT NJE FEMER SIQ EDHE DUHET TE JET SEPSE ASHT KOSOVARE DHE NORMAL SE MENDON SE NESER DO TE KET FMIJ DHE DUHET TE JET NE GJENDJE TE USHQEJ FEMIJEN E SAJ E JO TA RRIT ME INTERNET SIQ JAN DISA NENE TE REAJ HEHEHEHE …
    GENTA JE ME E MIRA

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here