Genta Ismajli dhuron një rrogë në muaj për një familjeGenta Ismajli ka treguar edhe një herë shpirtin e saj human. E ftuar në emisionin  “Lidhja mes nesh” në RTK të Teuta Krasniqit, ajo i ka dhuruar një familjeje me nevoje një rrogë për çdo muaj.

Genta e emocionuar i ka premtuar kësaj familjeje se do t’i japë për çdo muaj nga një rrogë, edhe pse nuk e ka përmendur shumën apo  për sa kohë do të zgjasë kjo ndime.

Tash së fundi këngëtarja është paraqitur me një video dhe këngë të re të titulluar “Si panter i zi”.

Video është punuar nga regjisori serb Dejan Miliceviç, ku Genta në disa pjesë të klipit ka huazuar pamje dhe grim nga këngëtarja amerikane Rihanna.

Ky huazim nuk është i pari, pasi në karrierën e saj gjithmonë ka pasur gjëra të huazuara nga të tjerët, që nga Amerika deri në Arabinë Saudite

1 Koment

  1. SIGURISHT QE GENTA KA NJE ZEMER FLORI.ME VJEN KEQ PER JU QE TANI E KENI ZBULUAR

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here