Genta Ismajli dhe Muma publikojnë “Squat Baby”Këngëtarja Genta ismajli dhe artisti i ri Endrit Mumajesi – Muma kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “Squat Baby”.

Muzika është punuar nga Alfred Sula, tekstin e ka shkruar Muma, gjersa videoklipi është punuar me profesionalizëm nga Entermedia.

Edhe kësaj here Genta është shfaqur mjaft seksi dhe atraktive në klip, me një super koreografi të punuar nga Albi Nako.

Projekti është menaxhuar nga Trejat, gjersa pritet të jetë një sukses i pa diskutueshëm për të dy artistët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here