Genta Ismajli dhe Etnon bashkëpunojnë me “Shake it”Genc Prelvukaj ka paralajmëruar se nesër do të publikohet projekti i fundit i Etnon në bashkëpunim me këngëtaren Genta Ismajli.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku postoi edhe një fotografi nga ky projekt muzikor dhe zbuloi se kënga quhet “Shake it”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here