Si gjithmonë edhe këtë herë këngëtarja Genta Ismajli sjell ndryshime në look-un e saj. Ekspresivja e skenës shqiptare ka vendosur të bëjë një ndryshim në ngjyrën e flokëve të saj, duke sjellë një ngjyrë që mbetet gjithmonë e pëlqyer.

Kështu bukuroshja Ismajli i ka lyer flokët e saj ngjyrë karrotë në ndryshk, duke bërë të dukshme edhe disa fije në to.

Genta Ismajli mësohet se është duke punuar për materiale të reja muzikore, ndërkohë që ajo ka një axhendë shumë të ngjeshur me koncerte.

Sa i takon jetës private Genta vazhdon të mbetet singëll dhe këtë fakt nuk e ka për turp ta deklarojë sa herë që i jepet rasti. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here