Vera ka qenë një sezon shumë i ngarkuar për bukuroshen, Genta Ismaili.

Ndaj dhe muaji shtator duket se është muaji ku këngëtarja mund ti përkushtohet vetes së saj.

Ajo është fotografuar në një jaht dhe duket mjaft e relaksuar, edhe pse shikimin ja kanë mbuluar syzet e saj të errëta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here