Pas disa premtimeve me në fund vjen Genta Ismaili, e cila duket që ka vendosur të sjell jo vetëm një këngë, por edhe një surprizë fantastike për fansat e saj.

Bëhet fjalë për një duet të cilin e ka realizuar së fundmi, ku pritet të ketë në motrën e saj të vogël.

Lidhur më këtë flitet se Flori është tekste shkruesi i këngës së Gentës por ende nuk dihet saktësisht se kur do të publikohet në tregun muzikorë ky prodeksion, I cili ka rritur në maksimum kureshtjen ë fansave të këngëtares.

Për të vërtetuar këtë mund ti shikoni disa foto që qarkullojnë në internet që shfaqen Genta Flori dhe motra e saj Mani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here