Ish-banorja e BB5, Genta Gjalpi duket se ka një pasion të madh për fotografinë. Madje për shkak të disa fotove intime, ajo u bë një nga personazhet më të përfolur të edicionit të kaluar të “Big Brother”.

Gentës i pëlqen të pozojë dhe kjo foto e tregon atë hot dhe topless.

Por ajo që duhet të shtojmë është se Genta shpesh është e pavëmendshme ndaj personave të cilët i zotërojnë këto foto, gjë që ka bërë që intimiteti i saj shpesh të përfundojë në duart e gabuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here