Këngëtarja e njohur kosovare duket se u është përkushtuar kohëve të fundit këngëve të realizuara në duet.

Pas shkëlqimit në festivalin “Istanbul Music Aëards”, këngëtarja kosovare Genta Ismajli nuk ka të ndalur me risit e saja që i sjell para publikut shqiptar, së fundmi në një intervistë ajo ka shpalosur edhe planet e saja për të ardhmën ku thekson se është në bashkëpunim me këngëtarin Labinot Tahiri për një duet ku thotë se bëhet fjalë për një këngë ritmike e cila do të bëjë “boom” gjatë verës.

Po ashtu Genta ka zbuluar se së shpejti në treg do të dalë edhe kënga e saj më e re e cila titullohet “The King and Queen” e cila këngë është e realizuar në bashkëpuni me reperin nga Shqipëria Noizy.

5 KOMENTET

  1. ahahaha , noizy ke kujdes se mos kalo me shume qika se qetahs fort je ty u dreqnillav .. e ti gent a je ty e dasht noizin a ?1 – Te ka lon miloti e tash po munohesh kinse me ja kalu dafines . . gjije naj djal jo v.i.p. se v.i.p.a.t veq po (argetohen)- sidomos kur eshte fjala me ty .. edhe baja dertin adelina berisha mo ajo me qet kongen party people na kalli fare. Noizy ma i keqi i vjedh kongt ahahah

  2. edhe gent mos i merr stilet e tjeter kujt edhe mos i vjedh kongt . gjithashtu kjo vlen dhe per ty NOIZY qe e ki qit at senin te qiket .. HAJNAT E FLLIQT PTUUH BRE SPO JU VJEN MARRE MOR MAGART E FLLIQT . E VETMJA KENGTARE QE ESHTE ME E MIRA KOSOVARE ESHTE DAFINA ZEQIRI YLLLI JEMMMMMM EDHE MI JA MARR STILET NAJKUNA I KA HIJE E TI GENT LOPA SE AS EMNIN SPO DU ME TA PERMEN SE POM VJEN SHTIR

  3. O SI SHPIRT ESHTE GENTA ISMAJLI SEPSE I MERITON TE GJITHA FJALET E BUKURA.KURSE NOIZYN NUK E KAM DASHUR KURRE DHE S’BESOJ SE DO TE DUA POR RENDESI KA QE GENTA TE JAP MAXIMUMIN.
    JEPI GENTA JE ME E MIRA NE BOTE DHE KURRE MOS U DOREZO SEPSE DERI NE FUND DO TE KESH MBESHTETJEN TIME DHE TE SHUME FANSAVE TE TJERE.WE LOVE YOU GENTA

  4. jeni ylla pasha zotin veq kushjav ka inati ILOwe YOu Noizy Ft Genta ismajli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here