Genta Ismajli ka deklaruar se se shpejti do te publikoj nje kenge te re te bere ne duet me kengetarin e shume perfolur nga Shqiperia Noizyn Pasi publikoj  para disa kohe bashkpunimin me Dj. Blunt Real 1 ne kengen ” Ole Ole”,  Genta ka filluar te punoj ne realizimin e nje kenge te re por kesaj radhe me kengetarin e repit nga Shqiperia Noizy.

Kete gje e ka konfirmuar Noizy citon mapo, i cili nepermjet rrjetit social Facebook ka shkruar se me nefund duke realizuar kengen e shumepritur dhe te qmenduar se bashku me Genten. kenge e cila shume shpejt do te publikohet ka perfunduar Noizy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here