Genta dhe Labi vijnë me “Shkurt e Shqip” Genta Ismajli ka lansuar këngën e saj të radhës në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore Labinot Tahiri.

Kënga e paralajmëruar kohë më parë nga Genta titullohet “Shkurt e shqip” pritet të jetë një hit i verës, transmeton Telegrafi.

Projekti, që dominohet nga muzika ritmike e kombinuar nga elemente popullore, vjen i shoqëruar edhe me videoklip, që është realizuar nga produksioni “Urban Graphics”.
Klipi sapo është lansuar në YouTube në kanalin zyrtar të Gentës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here