Genta dhe Etnon vin me bashkëpunim Grupi muzikor Etnon, kanë parlajmëruar bashkëpunimin e radhës me këngëtaren Genta Ismajli, raporton Indeksonline

Kënga titullohet ‘’Shake it’’, që në shqip do të thotë ‘’Dridhe’’, gjithashtu ky titull konsiston më këngën e parë me të cilën bëri bujë këngëtarja, Ismajli.

Ky është bashkëpunimi i parë në mes tyre, dhe pritet që shumë shpejt të përfundohet realizimi i videoklipit.

Genta dhe Etnon vin me bashkëpunim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here