Genta Ismajli pas këngëve “ single” që ka lançuar deri më tani, pritet që së shpejti të publikojë edhe një duet të ri me këngëtarin Blero.

Ky duet vjen pas shumë dueteve të përfolura që do të realizojë ajo me Medën dhe Labin të cilat rezultuan vetem fjale. Vec kesaj Genta dhe Noizy kane parelajmeruar nje duet mes tyre, qe pritet te jete mjaft i suksesshem.

Kete periudhe kengetarja eshte duke pergatitur dhe albumin e saj te ri duke mos precizuar kohen sekur do te editohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here