Gent Fatali vjen me klipin e ri “I ka kejt” “I ka kejt” quhet kënga më e re e Gent Fatalit që ka publikuar me video.Për këtë projekt, ai ka punuar me tre producentët, Pvl Beats, Granit Dërguti dhe Mixey, ndërsa është e realizuar në “Authentic Entertainmet”.

Kënga e re është emocionale dhe i dedikohet dashurisë, por duke mos specifikuar kujt i dedikohet.

Kënga e re vjen pas bashkëpunimit me Capital T për këngën “Çka don ajo” .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here