Gent Fatali lanson videoklipin e riGent Fatali e ka lansuar videoklipin e ri muzikor në këtë fillimvit.

Kënga e re i kushtohet ‘ish-it’ dhe mban titullin “eX”.

Vet këngëtari e ka shkuar tekstin e këngës, ndërsa muzikën e ka bërë Max Audio. Anën vizuale ia ka bërë Max Production.

Përmendim se bashkëpunimi i Gent Fatalit me Samanta Karavellën, “Na e dina”, ishte shumë i suksesshëm. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here