Këngëtari premtues Gent Bushpepa bashkë me miqtë e tij të grupit kalon Vitin e Ri në Kosovë.

Këngëtari ka preferuar Gjakovën të performojë live për një klub nate pikërisht natën e ndërrimit të viteve, së bashku me kolegët e tij Kamelën, Xhoin dhe Landin.

Fansat e tij postojnë në faqen e tij në Facebook foto të aparateve personale duke ruajtur kështu një kujtim me rokerat shqiptarë.

Madje fansat kane pozuar me Gentin./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here