Këngëtari Genc Salihu ka promovuar këngën e tij më të re të titulluar “Lufta asht Bahçe”.Kënga është pjesë e albumit më të ri të Genc Salihut, ‘Kangë e venë’.

Si gjithmonë, Genci sjell një klip shumë interesant të punuar nga Kreshnik Shala dhe me regji të Kaltrina Krasniqit.

Më poshtë mund ta shikoni klipin e këngës “Lufta asht Bahçe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here