Genc Prelvukaj nostaligjikAnëtari i grupit Etnon, Genc Prelvukaj ka vendosur të kthehet pak prapa në kohë, duke kujtuar një takim me një person të veçantë.

Bëhet fjalë për kohën kur ai u takua me aktoren me famë botërore, Eliza Dushku. Ai ka postuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ku shihet me të në foto duke u përshëndetur të buzëqeshur.

“Para disa vitesh. Me Eliza Dushkun”, ka shkruar Genci sipër fotos. Ky me siguri që është një kujtim i bukur për të dhe të gjithë që e takojnë Elizën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here