Gena, Soni  dhe Rozana së shpejti me një këngëArtistët mjaft të dashur për skenën shqiptare, Gena dhe Soni Malaj janë në përfundim të realizimit të një dueti, një këngë që mban tekstin e Rozana Radit.

Fotoja në fjalë shfaq tre artistët gjatë momenteve të punës në studio, ku nga sa shkruan Rozana Radi në Instragram, sapo ka përfunduar dhe teksti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here