Gena publikon këngën “Pa Adresë” Këngëtari shqiptar Gena sot ka publikuar këngën e tij më të re të cilën e ka sjell edhe me videoklip.“Pa Adresë” titullohet kënga e tij e re.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë vet këngëtari, ndërsa për miksimin dhe masterzimin është përkujdesur Edlir Begolli.

Videoklipin e “Pa Adresë” e ka punuar “Pro Video”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here