Gena prezanton ‘zemrën’ e tijKëngëtari i serenatave korçare, Gena, pas impenjimeve ka menduar relaksohet.

Por ai nuk është vetëm. Këngëtari është i shoqëruar nga bashkëshortja e tij e dytë, Lorena. Duket se çifti po shijon detin dhe shoqërinë e njëri tjetrit. “Me zemrën time”, shkruan Gena në rrjetet sociale.

Ai është baba i dy vajzave nga martesa e tij e parë.

Gena prezanton ‘zemrën’ e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here