Gena për pak ditë mijëra klikime“Ndal”, klipi dhe kënga më e re ardhur nga artisti i njohur Gena ka arritur pritshmërinë e duhur.

Klipi vetëm për pak ditë ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve dhe është kthyer tashmë në një hit veror.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here