Gena dhe Mimoza sjellin këngën e re “Pikë në Oqean” Këngëtari i njohur i muzikës pop-folk, Gena, ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me Mimoza Shkodrën të titulluar “Pikë në oqean”.

Kënga është punuar nga Edlir Begolli, kurse videoklipin e ka realizuar Max Production.

Gena kështu kthehet në duetet me femra të estradës, pas suksesit të tij me duetin me Nora Istrefin.

Edhe Mimoza njihet për duetet e suksesshme, atë me Skivin “Na” ku ajo ishte edhe elementi kryesor i asaj kënge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here