Gemma Atkinson tregon trupin e mrekullueshme në pishinëGemma Atkinson u fotografua në një pishinë, gjatë një dite pushimi në Kubë. Aktorja dhe modelja britanike dukej e mrekullueshme në ujë me një bikini rozë.

30-vjeçarja ndodhet në Kubë pas disa ditësh xhirimi të serialit “Emmerdale”.

Gemma Atkinson tregon trupin e mrekullueshme në pishinë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here