Gazetarja shpërthen kundër Bleros: Injorant, i trashë dhe i paaftë! Çfarë ka ndodhur mes dy personazheve te ekranit shqiptar?! Ndodh rrallë që personat publikë të flasin pa doreza, kur vjen puna për të shënjestruar apo etiketuar një tjetër personazh të njohur.

Megjithatë, gazetarja dhe prezantuesja Aulona Musta është një nga ato figura që nuk bën kompromise! Ajo ishte e ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehun” për t’iu përgjigjur edhe ndonjë pyetjeje thumbuese. Teksa Arjola e pyet se cilin do të konsideronte ajo si një personazh antipatik, Aulona shprehet:“Antipatik është fjalë e vogël.

Më tepër sesa thjesht antipatik unë do të thoja që është një injorant, i trashë dhe i paaftë, Blero!”Një përgjigje që ndoshta shumë nuk e prisnin.“Kjo mendoj se është fjala që i përshtatet më së miri, pastaj kush do mund të bëjë kërkimet e veta për të kuptuar se përse po e them!”, perfundon Aulona.Ndiqni linkun e mëposhtëm për të kuptuar edhe ju më shumë (min 20:00):

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here