I ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të moderatores Luana Vjollca ka qenë edhe gazetari i showbizit Ervin Kurti.
Në lojën “Mos më mbaj me hatër” të ftuarit duhet të zgjidhnin midis tre personazheve, se me kë do të kalonin një natë, me kë do të martoheshin dhe kë do të eleminonin.

Por gjatë lojës në një ccast gazetari Kurti iu kthye Luanës dhe e pyeti “me kë do të flije” dhe moderatorja pasi shtangu për një moment u përgjigj: “Kur të prezantosh ti emisionin tënd dhe të vi unë si e ftuar, do të të përgjigjem për këtë”

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here