Gazeta serbe “Kurir” shkruanë për ZajminënGazeta serbe “Kurir” ka shkruar për këngëtaren shqiptare Zajmina Vasjari.Ata e kanë cilësuar artisten shqiptare si “kërcënimin” më të madh gjatë ndeshjes kundër Shqipërisë.

“Bëhet fjalë për një bukuroshe brune nga Durrësi, që ndjek rregullisht kombëtaren. Ajo është këngëtarja Zajmina Vasjari që thotë se ka blerë biletën për ndeshjen dhe mezi pret ta ndjekë atë”, shkruan Kurir.

Sipas tyre bukuroshja shqiptare bën muzikë provokative dhe ngjan me yllin serb Soraja Vucelic.

Gazeta serbe “Kurir” shkruanë për Zajminën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here