Gashi vjen më këngën e re, "Be me"Reperi kosovar që jeton dhe vepron në Amerikë, Gashi e ka lansuar këngën e re. “Be me” quhet kënga e re e reperit të njohur.

“Jam shumë i lumtur që e publikova këngën time” kanë qenë fjalët e para të Gashit të transmetuara në profilin e tij në Instagram. Gashi ka paralajmëruar shpejt edhe projekte të tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here